Strona główna Lifestyle Nowe komfortowe mieszkania na Bemowie

Nowe komfortowe mieszkania na Bemowie

0
Nowe komfortowe mieszkania na Bemowie
mieszkania Warszawa Bemowo: Lazurowa 168

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkania na Bemowie, z których wszędzie łatwo się dostać, a jednocześnie położone są na spokojnym osiedlu. Lazurowa 168 to inwestycja, która się opłaca.

 
W ciągu kilku najbliższych lat wybudowana zostanie w pobliżu stacja II linii metra, dzięki której będzie można jeszcze szybciej dojechać do różnych punktów Warszawy. Obok niej, tuż przy pętli tramwajowo-autobusowej, już wkrótce powstanie również parking P+R, stanowiący bardzo komfortowe rozwiązanie w razie niespodziewanych odwiedzin rodziny.
W budynku znajdują się mieszkania jedno-, dwu- oraz trzypokojowe. Dużym ich plusem jest dobrze rozplanowany układ wnętrz, który pozwala na funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni oraz dopasowanie jej do własnych upodobań.
W naszej inwestycji znajdują się słoneczne mieszkania, w których za dnia nigdy nie brakuje światła. To szczególnie ważne jesienią, kiedy dni stają się coraz krótsze: odpowiednio duża dawka słońca może pozytywnie wpłynąć na nasz nastrój. Umożliwiają to duże okna, które przyczyniają się również do tego, że mieszkanie wydaje się bardziej przestrzenne. Wyposażone zostały one dodatkowo w trzyszybowy pakiet szklany, wzmacniający izolację termiczną oraz akustyczną.

 
Wykorzystane w budowie mieszkania połączenie drewna ze szkłem podkreśla nowoczesność oraz funkcjonalność budynku. Duże, przeszklone balkony umożliwiają komfortowy odpoczynek w fotelu, z książką lub gazetą. Dzięki przeszkleniom można bez problemu zaaranżować w ich obrębie swój wymarzony, zimowy ogród.

 
Osiedle, na którym znajduje się posesja, zostało ogrodzone, dzięki czemu można poczuć się bezpiecznie. Na jego terenie znajduje się plac zabaw. To jednak nie jedyne miejsce, gdzie swój wolny czas mogą spędzać nasze dzieci, które mogą uczęszczać na tutejszą pływalnię, jeździć rowerem po tutejszych ścieżkach, czy też bawić się na okolicznych boiskach. Dorośli także mogą tutaj bez problemu się odprężyć! Niedaleko budynku znajduje się staw Jeziorzec, popularne miejsce spacerów i wypoczynku tutejszych mieszkańców. W obrębie dzielnicy mieści się również Park Leśny Bemowo, czy też Park Górczewska, na terenie którego znajduje się amfiteatr. Niektórych klientów może też zainteresować bliskie położenie Wojskowej Akademii Technicznej, do której dojście zajmie jedynie 15 min piechotą lub 5 min rowerem.

 
W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo, przygotowane zostały miejsca postojowe w podziemnym parkingu, do którego można zjechać cichobieżną windą. Można skorzystać również z niezależnych platform, które przydadzą się zwłaszcza tym mieszkańcom, którzy poruszają się większą ilością aut.

 
Gwarantujemy Państwu niską kwotę rezerwacji mieszkania, dodatkowo umożliwiamy również „elastyczny” harmonogram opłat.