Zrzucanie zbędnych kilogramów przyjemnością? No way! Jedzenie, które musi smakować? Okazuje się, że tak, bo gdy posiłki nie sprawiają nam najmniejszej przyjemności, a stają się jedynie koniecznością, szybko porzucamy dietę. Połączenie smaku, zapachu i niskokalorycznych dań, czyli odchudzania, jest możliwe, ale potrzebujemy do tego…

cateringu dietetycznego – szybko, smacznie, zdrowo

Podczas walki o zgrabną sylwetkę, nasz organizm musi radzić sobie z trudnymi warunkami. Nagle liczba kalorii dostarczana z posiłkami, znacząco spada. Czasami wręcz drastycznie. Nie zapominamy o aktywności fizycznej, więc do tego musimy pamiętać o znacznie większym zapotrzebowaniu na poszczególne substancje. W naszej diecie zdecydowanie nie może brakować witamin, minerałów, ale i białka, które stanowi budulec i sprzyja regeneracji po zakończonym treningu. Odchudzanie to pewien rygor, któremu musimy się poddać.

W tym rygorze brakuje nam czasu na zdrowe gotowanie, ale i nie potrafimy osiągnąć równowagi między tym, co wartościowe, a smaczne. Poza tym nie mamy wiedzy, umiejętności i doświadczenia w układaniu jadłospisów sprzyjających odchudzaniu. To wszystko mają jednak specjaliści, pod okiem których powstają diety pudełkowe, znajdujące swoje miejsce w ofertach firm cateringowych. Taką propozycję można wybrać w EatZone.pl.

Szybko, smacznie i zdrowo – lepiej tego nie można opisać. Posiłki bazujące na świeżych i wartościowych produktach, w odpowiednich proporcjach i kompozycjach, dostarczające wszystkich niezbędnych składników. Dania, które jednocześnie są niskokaloryczne, stąd pozwalają skutecznie walczyć z nadprogramowymi kilogramami, ale i odpowiadają na szczególne wymagania organizmów osób aktywnych fizycznie.

Oszczędność czasu i finansów

To nie po naszej stronie leży kwestia zakupów i gotowania. Oszczędzamy mnóstwo czasu, bo do rąk własnych trafiają gotowe dania, które wystarczy podgrzać, a niekiedy można je zjeść na zimno. Takie posiłki są idealne także do pracy, w której kompletnie nie mamy warunków na to, by dbać o zdrowy jadłospis odpowiadający wymogom procesu odchudzania.

Gdzie tu oszczędność finansów, skoro za miesięczną opcję codziennych posiłków, dostarczanych każdego dnia do domu, trzeba zapłacić przynajmniej 1000 złotych albo i znacznie więcej? Przyjrzyjmy się, ile wydajemy wciągu całego tygodnia na jedzenie. Czasami kilkadziesiąt złotych kosztują nas dania na wynos, jedzenie w restauracji, do tego – nawet te zdrowe – rozmaite zachcianki. Wyjścia z bliskimi i przyjaciółmi, podczas których nie obywa się bez jedzenia i picia. Koszty okazują się być znacznie większe, a korzyści – poza wspaniale spędzonym czasem, dla naszego organizmu nie ma żadnych.

Dieta pudełkowa to mnóstwo zalet i praktycznie żadnych wad. Jeśli chcemy się odchudzać z głową, tak naprawdę pod okiem profesjonalistów – dietetyków i kucharzy, zdecydowanie powinniśmy rozważyć tę opcję. Oszczędności także bardzo miło nas zaskoczą!